7 Günlük Salatalık Diyeti (Egzersiz Planı ile), Kilo Vermenin Hızlı Bir Yolu

Bu diyetle çok hızlı kilo verebilir ve istediğiniz kadar salatalık tüketebilirsiniz.

Bu diyetle akneleri ortadan kaldırır, bağırsakları temizler, cildi temizler, metabolizmayı arttırır, sindirime yardımcı olur, fazla suyu çıkarır ve vücudu detoksifiye edersiniz.

İşte plan:
Kahvaltı
200 gram salatalık ve az yağlı yoğurt tüketin. Ayrıca 1 elma veya 2 şeftali yiyebilirsiniz.

Öğle yemeği
Öğle yemeğinde, bir dilim kızarmış ekmek ve bir tabak salatalık salatası yiyin. Ekmeği patatesle de değiştirebilirsiniz.

Ayrıca 150 gram beyaz et veya 2 yumurta veya 150 gram ton balığı ve 3 dilim kızarmış ekmek veya 2 patates yiyebilirsiniz.

Atıştırmalıklar
Meyve salatası, taze meyve veya aşağıdaki salları yiyebilirsiniz:

• 20 gram ceviz ve badem
• 1 elma
• 1 salatalık
• Ispanak avuç
• Zencefil

Bu çalkalama E, A, B, K, C vitamini, demir, magnezyum, lif, kalsiyum vb. İle yüklenir ve bileşenleri karıştırın ve bademlerle süsleyin.

Akşam yemegi
300 gram meyve kullanın ve meyve salatası hazırlayın.

En iyi sonuçları elde etmek için, kahvaltıda 200 gram salatalık, meyve ve az yağlı yoğurt, öğle yemeği için 1 dilim kızarmış beyaz ekmek ve salatalık salatası ve akşamları bir meyve salatası sağlayacak sert bir diyet uygulayın.

Şekersiz kahve, çay ve su içebilirsiniz.

Bu salatalık diyeti kolay ve hızlı. Kilo vermenize, sağlığınızı güçlendirmenize ve sağlıklı beslenmeyi öğrenmenize yardımcı olur. Ancak, bu diyetin maksimum etkilerini elde etmek ve mümkün olan en fazla kilo kaybını elde etmek istiyorsanız, egzersiz yapmalısınız.

Aşağıda, bu 7 günlük diyet planı ile size yardımcı olacak en iyi egzersizleri öğrenebilir ve mükemmel bir vücut elde edebilirsiniz.

Kardiyo aralığı
Yüksek yoğunluklu aralıklarla antrenman yaparsanız kolayca çok fazla kalori yakabilirsiniz.

Bir bisiklet, koşu bandı, ip atlama ipi veya benzeri bir kardiyo cihazı bulun ve 10 dakika boyunca bu deseni izleyin:

• Maksimum çabanızın yüzde 50’sini vererek 3 dakika harcayın • Maksimum çabanızın
yüzde 75’ini vererek 20 saniyenizi
harcayın • Maksimum çabanızın yüzde 100’ünü vererek 10 saniyenizi harcayın

Yan plakalar
Yana yatın, dizleri düz tutun, vücudun üst kısmını önkol ve dirseğe oturtun. Ardından, vücudunuzla düz bir çizgi oluşturmak için kalçalarınızı kaldırın ve bu şekilde 30 saniye boyunca kalın. Egzersizi diğer tarafla tekrarlayın.

Kol yükseltme tahta
Bir itme pozisyonunda yere yatın ve ağırlığı ön kollarınıza yaslayın. Ardından sağ kolunuzu vücudunuzun önüne kaldırın. Birkaç saniye bu pozisyonda kalın ve ardından kolları değiştirin.

Tek ayaklı Deadlift
Halter tutarak sol bacağınızda dururken, sağ bacağınızı kaldırın ve dizinizi bükün. Ardından gövdeyi indirin ve birkaç saniye bu konumda kalın.

Köprü
Yere yatın, dizleri yere yatırmak için bükün ve omuzlarınızı dizlerinize doğru düz bir çizgi haline getirmek için kalçalarınızı kaldırın. Birkaç saniye o konumda kalın.

Yükselten
Sol ayağı bir basamak veya banka koyun ve tüm ağırlığını bacağın üzerine kaldırın. Ardından, başlangıç ​​pozisyonuna dönün.

Şınav
Dört ayak üzerine koy ve ellerini yere koy. Ayakları bir arada tut. Vücudu yere değmeden yere indirin ve kendinizi yukarı kaldırın.

Yorum Yaz