Bu Ev Yapımı Tarifle Gözünüz Altındaki Beyaz Yağ Darbelerinden Kurtulun

Beyaz şişlikler, göz çevresinde en sık görülen, oldukça yaygın bir sağlık sorunudur. Bu genellikle yetişkinlerde görülür, ancak çocuklar arasında da yaygındır.

Bu sorunu yaşıyorsanız, tıbbi müdahaleler veya küçük kesikler olmadan beyaz şişkin darbeleri ortadan kaldırmak için mükemmel bir çözüm bulduğumuzu bilmelisiniz.

İlk önce konsantre papatya çayı hazırlamak zorundasınız. 1-2 litre su kaynatın ve 6-7 çorba kaşığı papatya ekleyin. Bu arada temiz bir havlu hazır olmalıdır, çünkü infüzyondan sonra bir sonraki karışımı uygulamanız gerekir:

  • 1 çay kaşığı kabartma tozu
  • 50 gram bal
  • 1 çay kaşığı hindistancevizi yağı
    Tüm malzemeleri, pürüzsüz bir macun elde edene kadar karıştırın.

Çay hazır olduğunda, başınıza bir havlu yerleştirin ve gözeneklerinizi açmak için yeterli zaman olacak şekilde 5-10 dakika boyunca papatya infüzyon buharında yüzüstü yerleştirin. İnfüzyonu bitirdiğinizde, karışımı yaklaşık 30 saniye hafifçe masaj yaparak etkilenen bölgelere uygulayın.

Karışımı 10-15 dakika beklettikten sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayın. Art arda 7 gün boyunca günlük tekrarlayın ve tıbbi müdahale olmadan çirkin beyaz yağ yumrularından kurtulacaksınız.

Yorum Yaz