Bu Parmağınız Daha Uzunsa, Çok Şanslı Bir Insansınız

Yapmanız gerekenler – sadece yüzük parmağı ve işaret parmağının uzunluğunu karşılaştırın ve hangisinin daha uzun olduğunu görün

Çoğu başarılı insanın işaret parmağından daha uzun halka parmakları vardır. Yüzük parmağının uzunluğu,
bir kişinin iş dünyasında başarı için ne kadar iyi bağlandığının temel bir göstergesi olan temel beyin sistemi farklılıkları için bir markördür .

Bir Kadının Yüzük Parmağının Boyutu Kişiliği Hakkında Çok Şey Söylüyor

Vücudumuzun parçaları ile kişilik arasındaki ilişkileri bilmek her zaman eğlencelidir ve ikisinin nasıl birbirine bağlandığını bilmek için nadiren bir şansı kaçırırız. Parmaklar arasındaki boşluk ya da ayak parmakları arasındaki boşluk olsun, hepsi kişiliğimiz hakkında bir şey söylüyor.

Yüzük parmağında ne olduğunu bulalım.

1) Küçük parmak yüzük parmağınızın ilk kısmına ulaşırsa.

Yalnız bir efendisiniz ve yalnız zamanınızı birisiyle mümkün olan en iyi şekilde geçiriyorsunuz. İyi iletişim becerileriniz var ve duyguları ifade etme yollarınızı fazla düşünmeyin. Kendinize biraz daha güvenmeniz ve günün tadını sonuna kadar çıkarmanız yeterlidir!

2) Küçük parmak zil sesinizin ilk bölümünü aşarsa.

Oldukça etkileyici iletişim becerileriniz var ve duygularınızı kolayca herkese ifade edebilirsiniz. Cömert ve nazik doğanızla yanlış giden tek şey, bazı insanların onu yanlış yorumlamasıdır.

3) Küçük parmak yüzük parmağınızın ilk kısmının altındaysa.

Duygularınızı insanlara, özellikle de çekici olduğunuz kişilere aktarmak konusunda çok rahat değilsiniz. Başkalarından çok şey bekliyorsunuz ve umutlarınıza göre cevap vermediklerinde, ilişkilerinizden hayal kırıklığına uğruyorsunuz .

Yorum Yaz