Çenenizde Bu Delik Varsa, Gerçekten Çok Özelsiniz

Çene çukurlarınız var ve ne anlama geliyor? Bu makale size nedenlerinin ne olduğunu, anlamlarını ve çenelerinde çukur olan kişilerin kişiliğini öğretecektir.

Çoğu insan, özellikle çene gamzeli kadınlar bundan nefret etse de, çekici. Ayrıca, bu insanların kişiliği ilginçtir. Bu çukurlar kişiyi fark edilir kılar, çünkü çene bölgesinde bir kusur gibi görünürler.

Sandra Bullock, Russell Crowe, John Travolta, Jessica Simpson, vb.Gibi çenelerinde yarık veya çukur olan birçok ünlü insan var. ve sizi daha çekici kılar.

Genetik ve Yarık Çene

Çenedeki gamzete genetik neden olabilir. Zihinsel kas, bir boşluk bırakarak çeneye kapanmaz. Ancak, genetik, çocuklarınızın çenenizin çukurlarını otomatik olarak miras alacağı anlamına gelmez, çünkü gen baskın olmalı ve çekinik olmamalıdır. Baskın gen yarık çeneye neden olur.

Çene çukurlarınız olabilir, ancak ebeveynleriniz asla sahip olmamış olabilir. Bu, başka bir akrabanın sahip olabileceği anlamına gelir. Ailenizde çene gamlarının ortaya çıkması beş nesil sürebilir.

Yarık çene kişiliğinizi nasıl etkiler?

Çenelerinde çukur olan insanlar dikkat çekicidir, ancak diğer insanlar bundan nefret etmez çünkü çukurlu bu insanlar etrafta olmak eğlencelidir.

Ayrıca, bu insanlar flört etme eğilimindedir ve bu konuda gerçekten iyidirler. Cinsel yapıları güçlü ve oldukça eğlencelidir.

Ayrıca çenelerinde çukur olan insanlar diğerlerinden daha duygusal görünüyorlar. Üzgün, mutlu, heyecanlı veya tutkulu olmalarına rağmen kolayca ağlarlar.

Çenede bir yarık ile çenede bir çukur arasında bir fark vardır. Yarık, bir çukurdan daha belirgin ve belirgindir ve aynı zamanda kişide dikkat ve takdir etme arzusu da vardır. Yarık çene insanların duyguları, eşleri her zaman samimiyet istemediğinde genellikle derinden yaralanabilir. Ayrıca, bu insanlar cinsiyetlerini veya mahremiyet reddini eşlerinin onları sonsuza dek reddetmesinden ayıran sorunlar yaşarlar. Fiziksel sevginin duygusal ve ruhsal sevgilerinin kanıtı olduğuna inanırlar.

Dahası, bu insanlar kendileri için değil, aynı zamanda ortakları için de acı verebilecek reddetme korkusundan. Sık güvence ihtiyacı, bağımlılık yapıcı davranışlara neden olabilir. Her neyse, bu yarık çenesi olan herkesin sevgi veya seks bağımlısı olduğu anlamına gelmez.

Yorum Yaz