Eşinizle Bu 10 Alışkanlığın En Az 2’sinde Eşiniz Varsa, İlişkiniz Sonsuza Kadar Sürecek

İlişkinizde neşeli olmanız için ne gerekiyor? İlişkinizi ya da evliliğinizi geliştirmeye çalışıyorsanız, mükemmel bir yerdesiniz. Bu yazıda burada açık olmak gerekirse, size Mutlu Çiftlerin sahip olduğu 10 Alışkanlığı göstereceğiz.

1. Düzenli çıkarları var
Tipik olarak, enerji azaldığında, her iki taraf da tamamen kendine özgü çıkarları olduğunu anlar. Bu gerçekleşirse ne yapmalısınız? Birlikte yaptığınız egzersizlerin önemini sınırlandırmamalı ve her ikinize de takdir ettiğiniz şeyleri yapması beklendiği kadar enerji harcayacağınızdan emin olmalısınız.

2. Benzer bir zamanda yatağa git

Tıpkı ilişkinizin başlangıcına doğru yaptığınız gibi. Bu şekilde, iyimser çiftlerden biri olmanız gerektiğinde, tamamen olağanüstü durumlarda yatağa gitme dürtüsüne karşı çıkmalısınız.

3. Ellerinizi birbirine bağlayarak ya da yan yana gezdirin

Bilmeniz gereken bir şey, sevinen çiftlerin ellerini sıkıştırarak veya yan yana yürüdüğüdür. En zorunluluk şey, suç ortağınızla birlikte olmak ve diğer kişilerin sizin hakkınızda ne düşündüğünü veya söylediğini düşünmemektir.

4. Suç ortağına güven ve birbirlerinden mazeret alacak şekilde hazırlan
Vakaların büyük çoğunluğunda neşeli çiftler güven alır ve şüphe ve rasyona kulak verir.

5. Suç ortağının yaptığı şeylere odaklanın, kirlettiği şeylere odaklanmak yerine

Her şey, aramanız gerekenlere dayanır, her neyse, bilmeniz gereken tek şey, iyimser çiftler, suç ortağının olumlu tarafına güvenle bakıyor.

6. İşten sonra buluşurken birbirinize sarılın

İyimser çiftler karşılaştıklarında birbirlerini kucaklayan çiftler olacak.

7 . Her sabah birbirinize “sana tapıyorum” ve “iyi günler” diyorum

Bu temel şeyleri söylemek, biraz kalıcılık ve esneklik elde etmek için inanılmaz bir yöntemdir. Bu sözler ilişkinizi gerçekten geliştirebilir, özellikle de günlük normal varoluşlarımızın üzücü koşullarla dolu olduğunu fark ettiğimizde.

8. Birbirinize sürekli “güle güle” deyin

Daha önce yarışmış olmanıza rağmen, bu sözleri yatmaya giderken suç ortağınıza ifade edin. Daha açık olmak gerekirse, bu sözler suç ortağınıza, bunlarla ilgilenmeniz gerekmeksizin sakıncalığa ve çekinceye dikkat etmemesini söyleyecektir.

9. Gün ortasında “dönem” kontrolü yapın

Kalabalık takviminizde mevsimi bir süre için evde veya işyerinde suç ortağınızı aramak için saklayın. Bu sıralar boyunca suç ortağınız ikinci bir düşünce verdiğinizi görecek ve ilişkinizi veya evliliğinizi geliştireceksiniz.

10. Suç ortağınızdan memnun olun

Ek olarak, iyimser çiftin birlikte görülmek için büyülenmiş olduğunu anlamalısınız. Birbirlerine sevindiler ve suç ortağı için utanmıyorlar.İyimser ve sessiz bir ilişkiye sahip olmak ve yaşamaktaki en hayati şey tartışmadır. Her şey hakkında birbiriyle sohbet etmek. Tartışma yoluyla sorunlarınıza dikkat edin. Anlayışlı olun. Suç ortağına uyum sağla. Her şeyde onu destekleyin. Yeni şeyler alın ve hayatınızı tatbik edin. Sürekli birbirinizi entrika edin. Bunları yaptığınızdan ve ilişkinizde sorun yaşamayacağınızdan ve şüphesiz bu Mutlu Çiftlerden biri olacağınızdan emin olun.

 

Yorum Yaz