Gözlerin Altındaki Koyu Halkalar İçin Büyülü Ev Yapımı Krem

Gözlerinin altındaki koyu halkalar herkes için oldukça çirkin. Sizi yaşlı ve yorgun gösteriyorlar, sabahları iyi görünmüyorlar. Bu nedenle, bu konunun ele alınması çok önemlidir ve sağlıklı yaşam tarzı onu kesmediğinde doğal bileşenlere başvurmanın zamanı gelmiştir. Doğa bize tüm harika çözümleri veriyor, tek bilmemiz gereken onları nasıl kullanacağımız. Bu makalenin konusu bu, gözlerinizin altındaki koyu halkalardan kurtulmak için doğal malzemeler. Okumaya devam et!

Şimdi, zaten bildiğiniz gibi, koyu renkli halkaları topikal kremlerle tedavi ederdik. Hatta çoğu, yıldırım ve yatıştırıcı bileşenler içerdiğini iddia ediyor. Bununla birlikte, bu ticari göz kremleri aynı zamanda her şeyi daha da kötüleştiren birçok maddeye sahiptir. Şahsen, onları kullandıktan sonra daha da fazla sorun yaşadım çünkü gözlerdeki hassas cildi tahriş ediyorlar. Şimdi, bunun size gelmesini önlemek istiyorum, bu yüzden size söyleyeyim, kendi DIY ev yapımı kreminizi yapabilirsiniz. Bu, yalnızca gözlerinizi tahriş etmeyeceğinden emin olduğunuz, bildiğiniz doğal bileşenleri kullanacağınız anlamına gelir. Böylece, koyu renkli halkalar için kendi ev yapımı göz kreminizi nasıl yapacağınızı görelim.

Daha fazla uzatmadan, koyu halkalar için bu şaşırtıcı DIY ev yapımı kremini yapmak için aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız olacak:

– 1 bardak balmumu
– 3 yemek kaşığı. zeytinyağı / hindistancevizi yağı
– 1 yemek kaşığı. aloe vera jeli – bu iltihabı yatıştırmak ve göz çevresindeki şişliği azaltmak için harika
– 2 damla papatya yağı – kızarıklığı ve iltihabı azaltır
– 1 yemek kaşığı. Salatalık suyu – şişliği azaltmak ve göz çevresini geliştirmek için
– 2 damla gül yağı – tahrişi ve iltihabı azaltmak şaşırtıcıdır

Koyu renkli halkalar için bu mükemmel göz kremini almak için izlemeniz gereken talimatlar:

1. Balmumu ısıtmakla başlayın. Ancak, sakinleştirici ve tahriş edici olmayan bir balmumu kullandığınızdan emin olun. Eriyene kadar orta ateşte bir çift kazan içine koyarak ısıtabilirsiniz.

2. Sonra ayrı bir kapta, zeytinyağını aynı sıcaklıkta ısıtmanız gerekir.

3. İşleri kolaylaştırmak için, sıcaklığı izleyebilmeniz için bir termometre kullanmanız gerekir.

4. Bal mumu tamamen eritildikten sonra, zeytinyağı ile birlikte bir karıştırıcıya ekleyin ve beş dakika boyunca karıştırın. Çok iyi dahil edilmeleri gerekiyor.

5. Ardından, harmanlama işleminden sonra tek yapmanız gereken listedeki diğer bileşenleri eklemek ve bir beş dakika daha karıştırmaktır.

6. Her şey karıştığında, bu DIY solüsyonunu bir cam kaba dökün ve bozulmayı önlemek için buzdolabında saklayabilirsiniz.

Şimdi gözlerinizin altındaki koyu halkalar için kendi ev yapımı göz kreminiz var. 2 hafta uyumadan önce kullanın ve sonuçları görmek için sabahları uyanın.

 

 

Yorum Yaz