Karanlık İç Uyluk, Popo ve Bikini Bölgesi nasıl aydınlatılır!

Bu rahatsızlığı çözmek için, size karanlık iç uyluk, popo ve bikini bölgesini hafifletmek için bazı doğal ilaçlar söyleyeceğim. Çeşitli nedenler, özellikle pantolon veya iç çamaşırlar nedeniyle bu bölgelerde cildi koyulaştırır.

Başka bir neden, giydiğimiz giyim malzemesi veya kullandığımız ağda ürünleri olabilir. Nedeni ne olursa olsun, kadınlar için büyük bir rahatsızlıktır, çünkü plajda bir bikini giyerken ve eşleriyle seks yaparken cilt çok çirkin görünür.

Cildinizin boyun, diz, omuz veya koltuk altı bölgesinde daha koyu olduğunu gözlemlerseniz, bir rahatsızlık hissediyor olabilirsiniz; bir dermatoloğun tavsiyesi şiddetle tavsiye edilecektir. Sadece alt uyluğunuzda koyu ten renginiz varsa, bu makaledeki doğal ilaçlara uymak yeterli olacaktır.

Karanlık İç Uyluk, ancak ve Bikini Bölgesi nasıl aydınlatılır.
Bal, Limon ve yağ macunu.
Yağ cildi çok yumuşak yapar ve Bal harika bir eksfolianttır.

İçindekiler: 1 çorba kaşığı bal, 1 çorba kaşığı zeytinyağı,bir limon suyu.

Yapılacaklar: Limon sıkın ve tüm malzemelerle iyice karıştırın. Macunu etkilenen bölgeye sürün ve 20 dakika bekleyin. İşlemi her gece bir hafta boyunca tekrarlayın.

Yoğurt ve limon maskesi:
Daha sonra bu makaledeki tüm ilaçlarda limonun kullanıldığını göreceksiniz. Çünkü beyazlatma söz konusu olduğunda, limon en iyi doğal maddedir. Bununla birlikte, dikkatli olun ve gün ışığına maruz kalması nedeniyle gün boyunca limon içeren herhangi bir tarif kullanmayın, cildiniz koyulaşacaktır, bu da amaçlanan sonuç değildir.

İçindekiler: ½ bardak yoğurt ve 1 limon suyu.

Prosedür: Malzemeleri karıştırın. Etkilenen bölgelere maske uygulayın, 30 dakika bekleyin ve ılık suyla yıkayın. Prosedürü her gece bir hafta boyunca tekrarlayın.

Süzme ve Limon Peyniri
İçindekiler: 5 damla limon suyu ve 1 yemek kaşığı süzme peynir

Prosedür: Malzemeleri uygun şekilde karıştırın ve etkilenen bölgeye 20 dakika boyunca uygulayın. Aynı işlemi 1 hafta boyunca her gün tekrarlayın.

Yorum Yaz