Kasık Alanınızın Çevresindeki Koyu Cildi Aydınlatmak için adım adım talimatlar

Kasık bölgesini saran cildin koyu olması tipik bir konudur. Çok sayıda kadın var ve bu onları son derece garip yaratıyor. Güvenlerini tıpkı kesinlikleri gibi etkileyebilir. Vücudunuzdaki cildin soluklaşmasına yardım etmenin yolu budur.

Bugün burada, pubik bölgeyi saran cildin son derece hızlı olması için cildin solmasına yardımcı olmak için en yetkin yöntem üzerine en iyi ortak tedavileri göstereceğiz!

Donuk cilde yardımcı olmak için en etkili yöntem?
Süt
Bu, en iyi düzenli cilt aydınlatıcılar arasında bir göze çarpan olarak görülüyor ve cildin solmasına yardımcı olmak için en uzman yöntemde yardımcı olacak. Bir pamuk top alın ve bir miktar sütün içine batırın ve bundan sonra cildinizin solgun olduğu bölgeye uygulayın. 15 dakika şefkatle sırt ovalayın. Bu, günde 2 kez tekrardan yapılması tavsiye edilir ve kısa bir süre sonra çarpıcı sonuçları göreceksiniz!

Limon
Kendi içinde cildimizi düzenleyen ve ölü deri hücrelerini tahliye etmemize yardımcı olacak birçok C besin maddesi içerir. Etkilenen bölgeye biraz uygulayın ve birkaç dakika ovalayın. Hareket edebilmesi hedefi ile 20 dakika bekletin ve ondan sonra temizleyin. Samana çarpmadan önce bu tekniği sürekli olarak yeniden şekillendirin.

Patates
Patates suyu, ek melanin renginin çoğunu cildinizden tahliye etmenize olanak vermesinin bir sonucudur. Tek yapmanız gereken biraz kesilmiş patates almak ve bölgeye sürtmek ve birkaç dakika göstermek ve kurumaya bırakmak için terk etmek. Bundan sonra, ılık su kullanarak yıkayın.

Aloe Vera
Aloe Vera ayrıca cilde yardımcı olması için de faydalıdır. Bu çizgiler boyunca jeli doğrudan cildinize uygulayın ve 20 dakika beklettikten sonra yıkayabilirsiniz. Bu normal olarak tekrar ele alınacak ve sonuçlar sizi korkutacak!

Zerdeçal ve portakal suyu
Bunlar karakteristik solma operatörleri ile doludur. Farklı cilt lekelerini tedavi etmek ve cildinize yardımcı olmak için kullanmalısınız. Zerdeçalın bir noktasını 2 yemek kaşığı sıkılmış portakalla harmanlayın ve kasık bölgenize koyun. Terk 30 dakika temsil eder. Bu süre geçtikten sonra yıkayın ve bu metodolojiyi tutarlı bir şekilde yeniden şekillendirin. Ana sonuçlar bir ay sonra ortaya çıkacak.

Yorum Yaz