Yatakta Hamur Kabartma tozu Döküldü ve 30 Dakika Sonra Hepsi Konuşmasız Kaldı! Nedenini Gördüğünde, Aynısını Yapacaksın!

Muhtemelen bu gerçeğin farkında değildiniz, ancak uykumuz, şiltelerimiz, battaniyelerimiz, çarşaflarımız için kullandığımız her şey, kir ve bakteri toplamak için mükemmel. Yalnızca düzgün ve kolay bir şekilde nasıl temizleneceğini biliyorsanız, güvende olursunuz.

Yatak çarşaflarını yalnızca bir defa değiştiremezsiniz, çünkü kirden, vücut sıvılarına ve terlere kadar her şey yatağa geçer. Burada, yataklarınızı temizlemenin çok etkili bir yolunu öneriyoruz! Sadece vakumla doldurmanız ve biraz kabartma tozu serpin! Dezenfeksiyon için mükemmel bir işlemdir.

Bu yöntem tamamen doğal ve çok ucuz. Bu, tüm pahalı karışımlardan ve sert kimyasallardan kurtulabileceğiniz anlamına gelir. Bu yöntemi uygulamak için tek ihtiyacınız olan bir kabartma tozu. Uykunuzu yatıştırmak için, isterseniz bazı esansiyel yağları ekleyebilirsiniz.

Birçoğumuz hala uyuduğumuz yatağın kir ve mikropların gelişmesi için mükemmel bir ortam olduğunu kabul etmeyi reddediyoruz. Birçoğunuz muhtemelen bunun hakkında düşünmek istemezsiniz. Sebepleri ne olursa olsun, yatağınızı ara sıra temizlemeniz gerektiğini hatırlamanız çok önemlidir.

Şimdi dürüst olun, yatağınızı ne sıklıkta temizliyorsunuz? Yatağınızı temizlediğinizden bu yana bir süre geçtiyse, derhal yapmanız gerekir. Yatağınızda ne kadar kir olduğuna şaşıracaksınız.

Bu yüzden bu makaleyi okumanız ve kolayca kirden nasıl kurtulacağınızı öğrenmeniz gerekiyor.

Birçok insan, çarşafları düzenli olarak yıkamanın ve değiştirmenin kendilerini korumak için yeterli olduğunu düşünür. Ancak, gerçek şu ki, yatak çarşaflarını yıkamak size yeterince yardımcı olmuyor, çünkü sonunda, kirlenmenin kaynağı sizin yatağınız. Söylemeye çalıştığımız şey, tüm toz, kir parçacıkları, ter ve vücut sıvılarının şilte bitmesidir. Bu noktada, yatağın kirlenmesinin biraz zaman alacağını da bilmeniz gerekir. Öte yandan, gerçek şu ki çoğu insan yataklarını zor temizliyor.

Kabartma tozu, bakterilerin yok edilmesi için mükemmeldir ve vakumlama, tozu gidermenize yardımcı olur. Bunu bitirdikten sonra, yatağınıza biraz su ve tercih ettiğiniz esans yağının bir karışımını püskürtün, böylece harika bir koku alabilir.

Yorum Yaz